top of page
Size
  Kanada'nın 
yolunu açacak Danışmanınız
Kanada'yı tanıyor mu?

Eğitim rotanızı Toronto'ya, yaşamınızın yönünü ise Kanada'ya çevirmeye karar verdiyseniz, danışmanlık için temelde iki seçeneğiniz var. Ya Türkiye'de yerleşik, bir çok ülke veya şehirden herhangi biri olarak Toronto'yu gündeme getirecek bir eğitim şirketi temsilcisi ile çalışacaksınız, ya da bu şehirde yaşayan, Toronto'yu  kendine merkez edinmiş bir danışmana ulaşacaksınız.

Eğer sadece eğitim için değil de, uzun vadeli bir yaşantı için hayallerinizde Kanada varsa, Kanada'yı bilen, kurumsal yaşantısı ve çevresi olan, eğitim, göçmenlik ve yerleşimi bir bütün olarak gören ve bunu iş modeline yansıtmış uzman bir danışmanla çalışmanızı öneriyoruz.

Vize işlemleri konusunda eğitimli, Toronto Üniversitesi'nden mezun ve İngilizce öğretmenlik deneyimi ile dil okullarını

yakından tanıyan ve Toronto'ya yerleştiginizde, saat farkı olmaksızın ulaşıp yardım isteyebileceğiniz, her konuyu rahatlıkla konuşabileceğiniz bir mentor olarak sizin ve ailenizin tüm gereksinimlerinize destek vereceğimize dair güvenimiz ve güvencemiz tamdır.

Nurgül Erbil İstanbul doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olarak önce Türkiye'de Lintas Reklam Ajansı, Şişe Cam, Philip Morris, sonra da ABD ve Kanada'da

Ruder Finn, BIC ve Fellowes gibi çokuluslu şirketlerde pazarlama ve pazarlama iletişimi konusunda görevler üstendi.

Newyork'ta Kamu Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında Toronto'ya göçmen olarak yerleşti.

İş aramaktan konut kiralamaya, yeni bir çevreye uyum sağlamaktan kişisel bilgi birikimini zenginleştirmeye kadar istisnasız her göçmenin yaşadığı ve öğrenmeye gereksinim duyduğu tüm konularda ilginç deneyimlerden sonra, kendisi gibi yeni göçmenlerin ve öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla Eğitim ve Emlak Danışmanlığına yöneldi.

Toronto Real Estate Board(TREB)- Emlak Danışmanlığı Sertifikası ,Üst Yönetimde Çoğulcu Yaklaşım Diploması ve Toronto Üniversitesi İngilizce Öğretmenlik sertifikası ile donanımlı bir danışmanla çalışmak için Nurgül'ü +1 416-939-8571'den arayabilirsiniz.

IICRC CERTIFICATE.jpg
bottom of page